Biz Kimiz?

Mutfak Yemek Olarak;

2000 yılından beri İstanbul’daki iş yerlerine günlük tabldot yemek servisinin yanı sıra davet, organizasyon, piknik, kokteyl ve düğünlere toplu yemek üretimi hizmetiyle en özel günlerinizde sizin yanınızdayız.
Personelinize sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi sunmanız için buradayız. Özel günlerinizde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi ikram etmeniz için bir telefon uzağınızdayız.

Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli ve sağlık dostu menüler, Mutfak Yemek ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. Temel felsefemiz olan hijyenik üretim koşullarında, usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan lezzetli ve sağlıklı tüm yemeklerimizi misafirlerinize ve personelinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Amacımız büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlardaki değerli müşterilerimize sağlıklı, besleyici, insan sağlığını olumlu yönde etkileyen yemeklerimizi insan sağlığına yararlı vitamin,mineral ve protein deposu şeklinde sunmaktır.

Mutfak Yemek olarak yemek hizmetlerine olumlu katkılar sağlamayı amaçlayan ar-ge’miz, konusunda uzman ekibimizle sizler için güvenilir ürünler ve hizmetler oluşturmaktayız.

Bunlarla birlikte diyoruz ki;

“Pişirdiğimiz her türlü yemeğe sevgimizi ve dostluğumuzu katıyoruz”